RFI (Request for information) - Informationsinhämtning avseende underhållsbeläggningar inför kommande upphandling. En del av denna analys består av att samla in information som hjälper till att skapa en bild av marknaden. Observera att denna RFI inte ska likställas med ett förfrågningsunderlag kring vad Malmö stad senare kommer att upphandla.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45233140 Vägarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI - Underhållsbeläggningar