Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling avser upprättande av Ramavtal gällande teknikkonsulttjänster inom följande kompetensområden (Tilldelningar):
2. El lokalnät (10 st tilldelningar)
5. Luftledning (6 st tilldelningar)