2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Golvarbeten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för golv- och mattläggningsarbeten. Både i form av behandlingsarbeten, reparationer samt omläggning.
Intern identifierare: 182/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal - Golvarbeten