Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Inom Lerums kommun.
Värde