See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inre inspektion av självfallsledningar Motala
Beskrivning: Ramavtal för inre inspektion av självfallsledningar för avrop vid behov.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90490000 Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112907:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90400000 Avloppshantering