See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon Nyköpingshem AB
Beskrivning: Nyköpingshem är i behov av fordon. Beställaren avser att upphandla 14 st. El fordon.
Intern identifierare: 24/37
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1437395
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Intern identifierare: 1437423
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1437424