2. Förfarande
Förfarande
Titel: III-nitrid MOCVD
Beskrivning: Contract regarding sale, delivery and installation of 1 MOVPE system
Intern identifierare: V 2026/2030
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: III-nitrid MOCVD