Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster, storformat, Norrköpings kommun, m.fl.
Referensnummer: KS 2020/0085
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun, Inköpscentral i samarbete med Valdemarsvik-, Finspång-, Söderköpings kommuner och Kommunalförbundet Räddningstjänsten Östra Götaland inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling gällande ramavtal tryckeritjänster, storformat. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via Norrköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 22462000 Reklammaterial, 35821000 Flaggor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen