443685-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kvastar och borstar och diverse andra artiklar – Städutrustning och förbrukningsartiklar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädutrustning och förbrukningsartiklar
BeskrivningKöp av städutrustning och förbrukningsartiklar främst till Region Jönköpings städcentraler
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001