Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2018-1016 Lokalvård för Södertälje kommuns verksamhetslokaler
Referensnummer: 18/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Lokalvård för Södertälje kommuns verksamhetslokaler
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Område 1-4
Del nr: 1-4
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Lokalvård område 1,2,3,4 enligt underlag