2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugning och spolbilstjänster
Beskrivning: Hylte kommun och Bostadsstiftelsen Hyltebostäder, i fortsättningen "UM" bjuder in er att lämna anbud i upphandling avseende slamsugning och spolbilstjänster. De ovan nämna myndigheterna som är med i upphandlingen har ett behov av: tjänster avseende slamsugning och spolbilstjänster som det står mer om i Kravställningen i denna upphandling. Denna upphandling ska leda till avtal som tecknas med en leverantörer.
Intern identifierare: 2026 SBN0010
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000