2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus och kross
Beskrivning: Upphandling av grue och kross
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Ytterligare klassificering (cpv): 14212110 Grus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001