2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörinspektion, spolning och rensning av VA-ledningar
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för sug- och spolbilstjänster samt rörinspektionstjänster i Stockholmsområdet
Intern identifierare: 25SVOA1070
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rörinspektion, spolning och rensning av VA-ledningar