443820-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – 4581, L8 Ygne-Hemse (rev 2)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel4581, L8 Ygne-Hemse (rev 2)
Beskrivning130 kV ledning på Gotland
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123789:Lot:1