Örnsköldsviks kommun, Örnsköldsviks Hamn och Logistik AB, AB Övikshem, Övik Energi AB och Övik Energi Nät AB upphandlar ramavtal på Tekniska konsulter Arkitekt, Byggnader, inredning och landskap för successivt avrop under avtalsperioden.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen