443926-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktspecifika produkter och tjänster till befintliga sågar och borrar
Referensnummer: SÖS 2023-0819
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning