2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsmaterial, Kopieringspapper, Skolmaterial, Hobbymaterial
Beskrivning: Upphandling av Kontorsmaterial, Skolmaterial, Kopieringspapper, Hobbymaterial i två delområden. Delområde 1: Kontorsmaterial, Kopieringspapper, Skolmaterial. Del område 2: Hobbymaterial.
Intern identifierare: KS 25/36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 22111000 Skolböcker, 30197643 Kopieringspapper, 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000