Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen Ombyggnation av Ågårdsskogens förskola samt vårdlokaler.
II.2.
Typ av upphandling och plats för byggentreprenad
Huvudplats för byggentreprenad: Lidköping.
SE232 Västra Götalands län