Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Värde