444415-2016 - PlaneringSverige-Örebro: Programvara och informationssystem
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Administrativt system till Kulturskolan.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Örebro.
Nuts-kod SE124 Örebro län