444422-2025 - Resultat
Sverige – Elskåp – Styrskåp till hydraulventiler för fjärrvärme/fjärrkyla
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStyrskåp till hydraulventiler för fjärrvärme/fjärrkyla
BeskrivningVattenfall Värme avser att upphandla ett ramavtal för styrskåp till hydraulventiler för fjärrvärme/fjärrkyla.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44211200 Elskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113719:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål