See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pellets till Bjuvbostäder
Beskrivning: Bjuvbostäder upphandlar pellets.
Intern identifierare: A147/25
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1711388
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (2) (1)
Beskrivning: se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1711389
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Beskrivning: upphandling av pellets
Intern identifierare: 1711390
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Pellets (1)
Beskrivning: se upphandlingen
Intern identifierare: 1711391