444477-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning eller leasing av bostäder – Hyresvärdsupphandling vårdcentral Storvreta
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyresvärdsupphandling vårdcentral Storvreta
BeskrivningUpphandlingen omfattar en hyresvärdsupphandling med hyresavtal och tillhörande entreprenad- och projekteringsupphandling av vårdlokaler, administrativa lokaler, personalutrymmen, övriga utrymmen, samt tillhörande teknikutrymmen enligt rumsfunktionsprogram (RFP).
Intern identifierareUPPH2026-00218
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70210000 Uthyrning eller leasing av bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom, 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000