2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialiserad hudsjukvård
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att tillhandahålla tjänster inom specialiserad hudsjukvård. Upphandlande myndighet är: Hälso- och sjukvårdsnämnden vid Region Stockholm.
Intern identifierare: HSN 2024–0483
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121282 Hudsjukvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård