See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prenumerationstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar prenumerationstjänster av tryckta och elektroniska tidningar och tidskrifter, tillgång till en onlinetjänst för hantering av Åklagarmyndighetens unika prenumerationer.
Intern identifierare: ÅM2025-550
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000