2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal elektricitet
Beskrivning: Ramavtal elektricitet till Sjöfartsverkets samtliga anläggningar.
Intern identifierare: 26-01664
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000