444691-2022 - ResultatSverige-Tierp: Smedtjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal svets, smide och montage
Referensnummer: 2022-63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71550000 Smedtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av svets, smide och montage, ramavtal med rangordning och förnyad konkurrens.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44316500 Smide, 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden, 45262680 Svetsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen