444695-2022 - ResultatSverige-Tierp: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkare Glas
Referensnummer: 2022-39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal Glasarbeten. Avrop upp till 300 000 löpande arbeten samt akuta åtgärder.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45441000 Glassättning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen