444730-2017 - ÄndringSverige-Kalmar: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Inredning till Universitetskajen.
Referensnummer: 2017/6149-2.1.6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Linnéuniversitetet inbjuder till anbudsgivning gällande upphandling av inredning till nybyggnationen, Universitetskajen i Kalmar ca: 40 000 m².