444731-2017 - ÄndringSverige-Kristianstad: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Engångsprodukter för PCI.
Referensnummer: 1703425
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar - LA36 - LA49
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av engångsprodukter så som ballong (DEB), stent (DES), IVUS kateter och tryckledare för PCI (Percutan Coronar Intervention).