2. Förfarande
Förfarande
Titel: Molnbaserat journalsystem till Elevhälsan
Beskrivning: Molnbaserat journalsystem till Elevhälsan
Intern identifierare: BUN 2025/2567
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48180000 Medicinsk programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48810000 Informationssystem, 48814000 Medicinska informationssystem, 48814200 Patientadministrativt system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Molnbaserat journalsystem till Elevhälsan