444893-2020 - ÄndringSverige-Halmstad: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-konsultmäklare
Referensnummer: DNRGS200081
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar de upphandlande myndigheternas samlade behov av IT-konsulttjänster i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget i sin helhet.