444985-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strategisk & Operativ Mediebyrå
Referensnummer: 22/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Liseberg söker en erfaren och etablerad mediebyrå som kan utveckla mediestrategier och ta fram en relevant mediemix för att driva försäljning, vara med och utveckla Liseberg samt stärka och öka kännedom om Lisebergs varumärke.