444994-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Stängsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
V-324 Byggstängsel
Referensnummer: 20/86
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928200 Stängsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans av byggstängsel till projekt Norra Djurgårdsstaden. Exploateringskontoret har för avstikt att teckna avtal med en (1) leverantör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34928220 Stängselmaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inköp och leverans av Byggstängsel till NDS (Norra Djurgårdsstaden).