2. Förfarande
Förfarande
Titel: Etiketter och färgband till forensisk verksamhet
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt. Ramavtalet omfattar leverans av etiketter (termotransfer (TT), polyetylen (PE) och vellum samt färgband (transferband) till etikettprinter vid forensisk verksamhet.
Intern identifierare: A102.725/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30192800 Självhäftande etiketter
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30192300 Färgband
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt. Ramavtalet omfattar leverans av etiketter (termotransfer (TT), polyetylen (PE) och vellum samt färgband (transferband) till etikettprinter till forensisk verksamhet.
Intern identifierare: Etiketter och färgband till forensisk verksamhet