2. Förfarande
Förfarande
Titel: Radiologiska granskningstjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser tjänsten Radiologisk granskning enligt beskrivning i upphandlingens underlag inkl. bilagor. I leverantörens uppdrag ingår att granska undersökningen samt skriva ett svar till beställaren. Svaret skickas in till beställaren i remisshanteringssystemet.
Intern identifierare: UPPH2025-00058
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121200 Medicinska specialisttjänster, 85148000 Medicinsk analys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Beskrivning: Distansgranskning av radiologiska undersökningar.
Intern identifierare: 1792979-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav - dag
Intern identifierare: 1805616-1