445216-2026 - Resultat
Sverige – Foto- och tillhörande tjänster – Fotograftjänster 2026, SLL1921
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFotograftjänster 2026, SLL1921
BeskrivningRegion Stockholm upphandlar fotograftjänster inom följande områden: PorträttbilderVerksamhetsbilderGenrebilderFullständig omfattning framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79960000 Foto- och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPorträttbilder
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116572:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79961000 Fototjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVerksamhetsbilder
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116572:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGenrebilder
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116572:Lot:3