See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-103 Ramavtal finentreprenader, projekt Slakthusområdet
Beskrivning: Ramavtal för utförande av ett antal mindre finplaneringsentreprenader inom projekt Slakthusområdet. Avrop sker vartefter utbyggnaden fortgår i området.
Intern identifierare: E2026-00598
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E-103 Ramavtal finentreprenader, projekt Slakthusområdet