2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning centralort fastighetsområden
Beskrivning: Snöröjning centralort, fastighetsområden
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133792:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning