445387-2024 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Inhyrning av säsongsfordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhyrning av säsongsfordon
BeskrivningUpphandlingen avser fordon för långtidshyra
Intern identifierareKS 2024/00172
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Titel".MALL Tjänster & Varor Docs"