445396-2025 - Resultat
Sverige – Undervisning och utbildning – Avropsförfrågan - Stärkt konkurrenskraft och djurvälfärd nr. 1
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avropsförfrågan - Stärkt konkurrenskraft och djurvälfärd nr. 1
Beskrivning: Länsstyrelsen i Hallands län, org 202100 – 2353 inbjuder er till att lämna anbud på kompetensutveckling inom Stärkt konkurrenskraft och Djurvälfärd. Du som leverantör kan välja på att lämna anbud på en eller flera Aktiviteter i Bilaga 1. Även delar av aktiviteter. Aktiviteterna finansieras via ” Strategiska planen för den gemensamma jordbrukspolitiken (CAP 2023-2027).
Föregående meddelande: 123456-2025
Intern identifierare: 2690-25
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Stärkt konkurrenskraft och djurvälfärd
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1715521
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Enligt underlag
Intern identifierare: 1722762