445420-2017 - ÄndringSverige-Oxelösund: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem.
Referensnummer: Inköp.2017.15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Oxelösunds kommun inbjuder härmed till upphandling av verksamhetsstöd för.