2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bortforsling och spridning av aska
Beskrivning: Växjö Energi AB inbjuder härmed till anbudsgivning avseende hämtning, bortforsling av flygaska och återföra askan till skogen.
Intern identifierare: 23/88
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000