445442-2026 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Totalentreprenad Ny bussdepå Eriksberg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelTotalentreprenad Ny bussdepå Eriksberg
BeskrivningByggentreprenad för ny bussdepå.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126253:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45213310 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till vägtransport, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten