2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av socialpsykiatriboenden
Beskrivning: Denna upphandling omfattar drift av två stycken socialpsykiatriboenden i Nacka kommun.
Intern identifierare: SOCN 2026-00353
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: LOU enstegsförfarande enligt kap 19
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311200 Social omsorg för handikappade, 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1: Fisksätra torg 18
Beskrivning: Drift av socialpsykiatriboendet Fisksätra torg 18.
Intern identifierare: Anbudsområde 1: Fisksätra torg 18
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2: Helenebergsvägen
Beskrivning: Drift av socialpsykiatriboendet Helenebergsvägen.
Intern identifierare: Anbudsområde 2: Helenebergsvägen