445594-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Maskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städmaskiner
Referensnummer: RS 2021-02384
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34311000 Maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar städmaskiner så som mindre, större gå bakom, större sittande, större åkbar stående samt övriga städmaskiner.