See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: En helhetslösning för tillhandahållande av profilprodukter.
Intern identifierare: ORU 2025/06987
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Profilmaterial
Beskrivning: Profilprodukter
Intern identifierare: 1818820-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav
Intern identifierare: 1818830-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Obligatoriska krav (1)
Intern identifierare: 1874462-2
Mängd: 3 000 000