2. Förfarande
Förfarande
Titel: Internetanslutning
Beskrivning: Sveriges Radio upphandlar internetanslutning.
Intern identifierare: SR2521
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000