2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsumentförpackade livsmedel online
Beskrivning: Lunds kommun har behov av livsmedel levererade i konsumentförpackningar till de enheter inom kommunen som behöver mindre förpackningar.
Intern identifierare: KS 2026/0558
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000