2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för Interkommunal ersättning med stöd för KAA
Beskrivning: System för hantering av Interkommunal ersättning som har stöd för Kommunernas aktivitets ansvar (KAA) åt Falkenbergs kommun, Hylte kommun, Varbergs kommun, Laholms kommun, Halmstad kommun samt åt Region Halland.
Intern identifierare: IU25-54
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75121000 Utbildningsadministration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000